Regulamin Dla autorów Foreign Rights O firmie Zapytania ofertowe Kontakt
Logowanie / rejestracja
Dział handlowy
Klienci Indywidualni
tel. 22 564 08 00
faks: 22 564 08 03
e-mail: biuro@multicobooks.pl
Wojciech Karczyński - sieci księgarskie
tel. 22 564 08 91, 509 490 395
faks 22 564 08 03
e-mail: w.karczynski@multicobooks.pl
Jolanta Adamska – klienci instytucjonalni, nadleśnictwa
tel. 22 564 08 80, 513 169 223
faks 22 564 08 03
e-mail: j.adamska@multicobooks.pl
     

Zbigniew Wojtkowski - dyrektor handlowy, hurtownie
tel. 22 564 08 90, 509 809 513
faks 22 564 08 03
e-mail: z.wojtkowski@multicobooks.pl

Piotr Węgrzyński – klienci instytucjonalni
tel. 22 564 08 81, 509 754 598
faks 22 564 08 03
e-mail: p.wegrzynski@multicobooks.pl

Indywidualne projekty wydawnicze
tel. 22 564 08 40, 502 070 996
22 564 08 42, 517 951 432
faks 22 564 08 03
e-mail: projekty@multicobooks.pl

Wydawnictwo
MULTICO Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.
jest spółką prawa handlowego wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydz. Gospodarczy KRS. Siedziba: 00-232 Warszawa, ul. Ciasna 6 KRS: 0000187871, NIP: 525-10-03-524, REGON: 011302014, Kapitał zakładowy (opłacony w całości): 2 800 000 zł

Inga Szwedler - prezes zarządu
faks 22 564 08 03
e-mail: i.szwedler@multicobooks.pl
Kontakt
telefon: 22 564 08 00
(pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00)

faks: 22 564 08 03
e-mail: biuro@multicobooks.pl

MULTICO Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.
ul. Ciasna 6
00-232 Warszawa

Redakcja
Grażyna Maternicka – redaktor
tel. 22 564 08 71
faks 22 564 08 03
e-mail: g.maternicka@multicobooks.pl

Marketing, promocja
tel. 22 564 08 73, 509 809 516
faks 22 564 08 03
e-mail: promocja@multicobooks.pl

Księgowość
Grażyna Wichrowska – księgowa
tel. 22 564 08 21
faks 22 564 08 03
e-mail: g.wichrowska@multicobooks.pl

Administracja
Wojciech Kacprzycki – logistyka
tel. 22 564 08 11, 509 032 476
faks 22 564 08 03
e-mail: w.kacprzycki@multicobooks.pl

Sylwia Karczyńska – asystentka
tel. 22 564 08 82 , 502 070 966
faks 22 564 08 03
e-mail: s.karczynska@multicobooks.pl

Mariola Zygier – faktury
tel. 22 564 08 12, 505 551 669
faks 22 564 08 03
e-mail: m.zygier@multicobooks.pl

Siedziba główna grupy kapitałowej MULTICO
Napisz do nas
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Wybierz dział
Adres e-mail*
Telefon
Tytuł wiadomości
Wiadomość*
© Copyright 2008 MULTICO Oficyna Wydawnicza ul. Ciasna 6, 00-232 Warszawa
22 564 08 00 (pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00) faks: 22 564 08 03 e-mail: sekretariat@multicobooks.pl